Torba narzędziowa na kółkach 24” Bahco (nr kat. 4750FB2W-24A)
BAHCO
SKU: 4750FB2W-24A
Nasza cena:
Produkt dostępny na zamówienie
Co znajdziesz w pudełku?
Technologie
Opis produktu
  • Wyciągana rączka (max 960 mm)
  • Dwa duże kółka o wymiarach 80x25 mm
  • Główna komora ze specjalną komorą do przechowywania piły ręcznej, z miejscem na table 10" oraz na dokumenty
  • Połączenie tkanin poliestrowych Denier 600 i 1680
  • Powleczone tworzywem PVC zamki ułatwiające otwieranie nawet w rękawicach
  • Pokryta gumą uchwyty
  • Podwójny suwak
  • Siatkowa kieszonka na dokumenty
  • Twarde dno z tworzywa, wodoodporne
  • Wewnętrzna kieszonka na wkrętaki
  • Specjalnie miejsce z przodu,  na umieszczenie wizytówki informacyjnej
  • Wymiary torby: 660 x 300 x 400 mm