Koszyk

SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE

Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom obecnych oraz nowych klientów, oferuje usługi w zakresie gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu elektronarzędzi. Wykonujemy przeglądy bieżące oraz kompleksowe naprawy elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych, agregatów oraz innych maszyn i urządzeń remontowo-budowlanych. Prowadzimy autoryzowanym punkt serwisowym takich marek jak: Milwaukee, Festool, Bahco, a także wykonujemy naprawy i przeglądy urządzeń wszystkich najpopularniejszych producentów na polskim rynku. Szczegóły poniżej:

  •  serwis gwarancyjny: Milwaukee, Festool, Bahco;
  • serwis pogwarancyjny: HILTI, BOSCH, DE WALT, HITACHI, INGERSOLL, LEICA, HUSQVARNA i inne.

Ponadto świadczymy usługi:

  • ostrzenia tarcz pilarskich (z widią, i bez widii);
  • regeneracji koron wiertniczych (wymiana segmentów diamentowych);
  • kalibracji urządzeń pomiarowych (dynamometry, niwelatory, suwmiarki, klucze dynamometryczne);
  • regeneracji akumulatorów do elektronarzędzi różnych producentów.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z serwisem posiadanych elektronarzędzi, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem zakładki kontakt. Nasi pracownicy udzielą informacji na temat kosztów i czasu naprawy.

Aby za pośrednictwem firmy ECT Technik złożyć zamówienie na części zamienne do urządzeń marki MILWAUKEE, należy najpierw korzystając ze strony LINK (http://services.milwaukeetool.pl/jsp/index.jsp?lang=pl) sprawdzić numer katalogowy części.

Jak to zrobić? Żeby znaleźć numer katalogowy poszukiwanej części, należy w polu „SZUKAJ” podać nazwę urządzenia, np. M18FPD a następnie wybierając swój model i klikając “SCHEMAT OGÓLNY” spisać jej numer, który wraz z ilością zamawianych sztuk, należy przesłać na adres sklep@ect.net.pl. Po otrzymaniu zamówienia, sprawdzamy jej dostępność w magazynie centralnym i informujemy klienta o terminie i koszcie zakupu. Zastrzegamy jednocześnie, że nie ponosimy odpowiedzialności za powstanie ewentualnych szkód, w konsekwencji samodzielnego montażu lub montażu błędnie dobranych części zamiennych, oraz nie przyjmujemy ich zwrotów.

W celu złożenia zamówienia na części zamienne do urządzeń marki FESTOOL, prosimy postępować zgodnie z wcześniej przedstawioną instrukcją, numery  katalogowe części zamiennych należy uprzednio sprawdzić na stronie LINK (http://ekat.festool.de/login/jsp/main.jsp?doAction=start&autologin=true&userId=Kunde-FT_PL&password=Customer&design=festool).

 

Firma Milwaukee, która jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla profesjonalistów, oferuje swoim klientom usługę nieodpłatnego wydłużenia okresu trwania gwarancji, na zakupione maszyny i urządzenia do 3 lat.

Aby stać się uczestnikiem niniejszego programu, należy w ciągu 30 dni od daty zakupu, zarejestrować posiadane elektronarzędzia na stronie LINK (http://extension.milwaukeetool.fr/index.htm). Rozszerzona gwarancja nie obejmuje: akumulatorów, ładowarek oraz osprzętu do nich.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usługi.